Sponzoři


Když Sestrám podáš pomocný prst, potřesou upřímně celou rukou

Pokud nakupujete přes internet. Zkuste to přes GIVT. Stačí kliknout, vybrat si z mnoha internetových obchodů a provést nákup. Předem daná část ceny bude věnována Sestrám v sukni.

Nejaktuálnější sponzorskou aktivitou je akce gymnázia Na Pražačce a hlavně jeho ekonomky Míšy Pěničkové, která dotuje soutěž tamních kantorů o nejlepší masku. A protože „profesor X“ měl v soutěži docela úspěch a protože učitelé a studenti gymnázia byli v rámci tajné sbírky štědří, přinesla nám Vánoční Akademie přes 10 tisíc. 

Po poslední benefici v Gongu bychom rádi poděkovali všem, kdo přišli a podpořili nás.

Jmenovitě si pak naše díky zaslouží talentovaní umělci: Lucie Martišková, Petr „Bubun“ Sádlo, Petr Josek, Jáchym Šolar, Eva Baďurová, Léna Brauner, Leoš Suchan, Jana Pilmajerová, Ildefons Hoyng, Jan Letovský, Renata Caletková a divadlo VOSTO5 – i pozitivně laděné firmy: Hardcore Tréninky, Sport Invest Groupe, Glassimo, Český olympijský výbor, ProEvent a Tebodin.

 

Je těžké určit pořadí v jakém děkovat, ale dovolte nám na čestném prvním místě uvést firmu ProEvent manželů Pivákových, která nám již mnoho let pomáhá jak finančně tak svým aktivním zapojením do realizace táborového programu a která obohacuje naše pobyty o nevšední a adrenalinové zážitky.

Velmi si vážíme spolupráce s umělci, kteří věnují svá díla do benefiční dražby.

Robert Vano, Jáchym Šolar, Jadran Šetlík, Léna Brauner, Ivan Svatoš, Šimon Vejvančický, Jana Kochánková, Zuzana Holá, Jan Letovský, Ildefons Höyng, Jan Šindelář, Filip Singer, Renata Caletková, Lucie Martišková, Petr „Bubun“ Sádlo, Olga Padyšáková, Michal Pavlík.

Poděkování patří také divadelním souborům a hudebním kapelám vystupujícím na našich akcích.

Hentai Corporation, Vladivosjko, Peter Pan Complex, Jolly Joker, Running Sushi, Curlies, Pohřební Kapela, Bratři v tricku, Reggae Kings, Running Sushi, Blues Busters, Janis Joplin revival, Basketles, Buchty a Loutky, Kuba Alexa a band, Půlnoční Marie a Breakers.

Naše projekty by nemohly probíhat bez podpory Prahy 3, Ministerstva Zdravotnictví, SSHMP a Žižkovského divadla Járy Cimrmana.

Náš vděk chceme vyjádřit lidem i organizacím a jejich zaměstnancům, kteří našli finanční či materiální alternativu, jak nás podpořit.

Ernst & Young, s.r.o. (25 pro 25), ČEZ, Exxon Mobil, Arcadia,  Krupička – ohňostroje, Čekárna, Milan Fejfar – autobusová doprava, Pilot, Megapixel, Tour Praha, Incolo Property, Xerox, Lahůdky Palma, Adam – zahradnická, Václav Čížek, Paintballgame, Identifikační systémy, Tebodin, M. Pěničková, Studenti a učitelé Gymnázia Na Pražačce.

Nakonec patří srdečné poděkování individuálním sponzorům, benefičním návštěvníkům a našim přátelům a blízkým, kteří nám pomáhají účastí v benefiční dražbě, finančními dary, materiální i aktivní pomocí či poskytnutím prostoru a času.

Vám všem srdečně děkujeme a budeme se těšit na osobní setkání na některé z našich akcí.

web_logoboard_1.indd