Sponzoři


Je těžké určit pořadí v jakém děkovat, ale dovolte nám na čestném prvním místě uvést firmu PROEVENT manželů Pivákových, která nám již mnoho let pomáhá jak finančně tak svým aktivním zapojením do realizace táborového programu a která obohacuje naše pobyty o nevšední a adrenalinové zážitky.

Velmi si vážíme spolupráce s umělci, kteří věnují svá díla do benefičních dražeb.

Šimon Brejcha, Lukáš Cinkanič, Leoš Suchan, Marcela Vichrová, Jan Eipell, Karel Schilhabel, Eva Baďurová, Jan Letovský, Marie Jiřičková, Barbora Hrůzová, Robert Vano, Jáchym Šolar, Ondřej Poláček, Alena Hanzalová, Jadran Šetlík, Léna Brauner, Ivan Svatoš, Šimon Vejvančický, Jana Kochánková, Zuzana Holá, Ildefons Höyng, Jan Šindelář, Filip Singer, Renata Caletková, Lucie Martišková, Petr „Bubun“ Sádlo, Olga Padyšáková, Michal Pavlík, Petr Kopl, Jana Pilmajerová, Kristina Ještěrka Jarešová, ateliér Liederhaus, 

Poděkování patří také kumštýřům, uměleckým sdružením a hudebním kapelám vystupujícím na našich akcích.

Sisus Ralsis, Jan Jirák, Martin Zbrožek, Tomáš Jirák, SQUADRA SUA, Hentai Corporation, Vladivosjko, Peter Pan Complex, Jolly Joker, Running Sushi, Curlies, Pohřební Kapela, Bratři v tricku, Reggae Kings, Running Sushi, Blues Busters, Janis Joplin revival, Basketles, Buchty a Loutky, Kuba Alexa a band, Půlnoční Marie a Breakers.

Naše projekty by nemohly probíhat bez podpory Prahy 3, Ministerstva Zdravotnictví, SSHMP a Klubu rodičů Gymnázia Na Pražačce.

Náš vděk chceme vyjádřit lidem i organizacím a jejich zaměstnancům, kteří našli finanční či materiální alternativu, jak nás podpořit:

Finish v.o.s., Bonavita,  Pilot, Milan Fejfar – autobusová doprava, Krupička – ohňostroje, autoškola Josef Dočkal, Ernst & Young, s.r.o. (25 pro 25), ČEZ, Exxon Mobil, Arcadia, Čekárna, Megapixel, Tour Praha, Incolo Property, Xerox, Lahůdky Palma, Adam – zahradnická, Václav Čížek, Paintballgame, Identifikační systémy, Tebodin, Národní pokladnice, Studenti a učitelé Gymnázia Na Pražačce, PAS a další?

Zvláštní poděkování patří těm, kteří se rozhodli nás financovat každý měsíc: manželé Plajnerovi, Václav Chalupníček.

Nakonec patří srdečné poděkování individuálním sponzorům, benefičním návštěvníkům a našim přátelům a blízkým, kteří nám pomáhají účastí v benefiční dražbě, finančními dary, materiální i aktivní pomocí či poskytnutím prostoru a času.

Vám všem srdečně děkujeme a budeme se těšit na osobní setkání na některé z našich akcí.

Pokud nakupujete přes internet. Zkuste to přes GIVT. Stačí kliknout, vybrat si z mnoha internetových obchodů a provést nákup. Předem daná část ceny bude věnována Sestrám v sukni, pokud tak určíte.