Závazná přihláška na tábor.


1.-15.7.2017 Poslův Mlýn – Doksy

V „Doksity Times“ vytiskli článek, v němž se lze mimo jiné dočíst, že:

 …. zdroj superschopností, na nějž se můžou napojovat všichni občané Doksity, vykazuje proměnlivou úroveň vyzařování. Vyšetřování naznačuje, že s tím souvisí i nedávná smutná událost, kdy všichni známí superhrdinové z dosud nezjištěných příčin o své superschopnosti přišli. Za vším dle policejních vyšetřovatelů stojí kontroverzní zbohatlík Hyper Imobilus, který se již dlouho pokouší prosadit v městské radě soukromé vlastnictví zdroje superschopností. Jako odpověď na nejistou situaci a zvýšenou zločinnost se profesor Charles Xavier rozhodl obnovit činnost své letní školy superschopností, kde se každý občan může vycvičit k obraně lidských hodnot a města Doksity. …..

Možnost stát se SUPERHRDINOU má každý!  

Výcvikové středisko superhrdinů Profesora X otevře své brány 1. července 2017 v Poslově Mlýně u Doks.

Co musíš, Superhrdino, udělat, pokud se chceš přihlásit?

1) VYPLNIT PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ.  Omlouváme se, že to musíte vyplňovat znova a znova, ale jakmile získáme nový systém správy dat, přestane to (v budoucnosti už budete jen kontrolovat elektronická data). Letos při odjezdu pak už jen podepíšete připravené tištěné verze se všemi souvisejícími náležitostmi (bezinfekčnost atp.) – je to nutná součást účastnické dokumentace. 

2) Vytisknout, navštívit lékaře a nechat ho vyplnit LÉKAŘSKÉ VYJÁDŘENÍ. To pak naskenovat (slušná fotka mobilem také stačí), poslat mailem a originál pak odevzdat na začátku tábora nebo poslat klasicky poštou na adresu Sester v sukni (Roháčova 90, P-3, Žižkov, 13000). Originál lékařského vyjádření je další potřebnou složkou dokumentace.

3) Zaplatit ÚČASTNICKÝ POPLATEK 5500,- Kč. Nejlépe převodem na transparentní účet  2600807333 / 2010, kde si pak i můžete ověřit provedení platby. Do poznámky je nutné uvést Jméno a Příjmení superhrdiny, abychom mohli platbu  najít a přiřadit. Budeme rádi, když zaplatíte brzo, protože Vaše platby nám umožní zaplatit druhou zálohu na ubytování.

4) Sbalit si před odjezdem své věci do kufru – a nezapomenout si superhrdinskou masku nebo kostým. K balení lze použít náš SEZNAM VĚCÍ. Věci by měly být řádně podepsané. Máme problém uhlídat i ty podepsané, natož ty anonymní.

5) Odjezd je v sobotu 1. července 2017. Sraz autobusových účastníků bude klasicky v 9:00 před budovou na Karlínském náměstí 12. Batmobily nechť přivezou superhrdiny po 12. hodině do objektu. Adresa objektu: Rekreační areál Poslův Mlýn, č.p. 976, Doksy, 472 01. Končit tábor budeme v sobotu před obědem, takže pro superhrdiny si přijeďte v 10 hodin do areálu a nebo kolem poledne do Karlína.

S otázkami a nejasnostmi se na nás obraťte, například mailem na adresu superhrdinove@sestryvsukni.cz

Za tým Sester v sukni se zatím loučí a moc těší 

PROFESOR X    (ondra poláček, h.v.)

Sestry v sukni, Roháčova 1628/90, P-3, Žižkov, 130 00

Důležité odkazy a soubory ke stažení: PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ,     LÉKAŘSKÉ VYJÁDŘENÍ,    SEZNAM VĚCÍ do kufru,     Transparentní účet 2600807333 / 2010,    Rekreační areál Poslův mlýn