Sponzoři


Je těžké určit pořadí v jakém děkovat, ale dovolte nám na čestném prvním místě uvést firmu PROEVENT manželů Pivákových, která nám již mnoho let pomáhá jak finančně tak svým aktivním zapojením do realizace táborového programu a která obohacuje naše pobyty o nevšední a adrenalinové zážitky.

Velmi si vážíme spolupráce s umělci, kteří věnují svá díla do benefičních dražeb.

Šimon Brejcha, Lukáš Cinkanič, Leoš Suchan, Marcela Vichrová, Jan Eipell, Jan Letovský, Barbora Hrůzová, Robert Vano, Jáchym Šolar, Jadran Šetlík, Léna Brauner, Ivan Svatoš, Šimon Vejvančický, Ildefons Höyng, Filip Singer, Lucie Martišková, Olga Padyšáková, Michal Pavlík, Petr Kopl, Jana Pilmajerová, ateliér Liederhaus, Magdalena Sidonová

Poděkování patří také kumštýřům, uměleckým sdružením a hudebním kapelám vystupujícím na našich akcích.

Curlies, České národní improvizační divadlo, Sisus Ralsis, Martin Zbrožek, SQUADRA SUA, Hentai Corporation, Peter Pan Complex, Pohřební Kapela, Bratři v tricku, The Blues Busters, Basketles, Buchty a Loutky.

Naše projekty by nemohly probíhat bez podpory Prahy 3, Ministerstva Zdravotnictví, SSHMP a Klubu rodičů Gymnázia Na Pražačce.

Náš vděk chceme vyjádřit lidem i organizacím a jejich zaměstnancům, kteří našli finanční či materiální alternativu, jak nás podpořit:

Akkodis, PAS, Finish v.o.s., Bonavita,  Pilot, Milan Fejfar – autobusová doprava, Krupička – ohňostroje, autoškola Josef Dočkal, Ernst & Young, s.r.o. (25 pro 25), ČEZ, Exxon Mobil, Arcadia, Čekárna, Megapixel, Tour Praha, Incolo Property, Xerox, Lahůdky Palma, Adam – zahradnická, Václav Čížek, Paintballgame, Identifikační systémy, Tebodin, Národní pokladnice, Studenti a učitelé Gymnázia Na Pražačce.

Zvláštní poděkování patří těm, kteří se rozhodli nás financovat každý měsíc: manželé Plajnerovi, Václav Chalupníček.

Nakonec patří srdečné poděkování individuálním sponzorům, benefičním návštěvníkům a našim přátelům a blízkým, kteří nám pomáhají účastí v benefiční dražbě, finančními dary, materiální i aktivní pomocí či poskytnutím prostoru a času.

Vám všem srdečně děkujeme a budeme se těšit na osobní setkání na některé z našich akcí.

Pokud byste chtěli přispět nyní jednorázově, vítáme každou částku na náš transparentní účet: 2600807333/2010

Pokud nakupujete přes internet. Zkuste to přes GIVT. Stačí kliknout, vybrat si z mnoha internetových obchodů a provést nákup. Předem daná část ceny bude věnována Sestrám v sukni, pokud tak určíte.