RIO


RIO 16 aneb “Sestry v RIU”

Klub Sestry v sukni si vás dovoluje pozvat na integrační sportovní den v paralympijském duchu, který se koná v neděli 12.6.2016 ve Sportovním areálu Na Pražačce, který začíná v 9 hodin slavnostním zahájením a bude zakončena ve 21 hodin finálovým ohňostrojem.

RIO-PrazackaPro předem přihlášené sportovní týmy je připraveno celkem 6 sportovních disciplín v duchu brazilské paralympionády, z čehož tři soutěže jsou pro celé týmy a tři pro jednotlivé sportovce.

Pro širokou veřejnost, která může podporovat jednotlivé sportovce během soutěžení a některých se i aktivně zúčastnit, je připraven bohatý doprovodný program – namátkou skákací hrad, elektrický rodeo míč, trampolína, siloměr a další aktivity vhodné pro malé i velké sportovní fanoušky. Součástí areálu je i venkovní bazén, který je možné využít k osvěžení.

Sportovní den bude zakončen slavnostním vyhlášením výsledků, na které naváže živý open air koncert skupiny Curlies a Running Sushi.

Program

8:00 – 9:30 Prezence týmů a příprava soutěžních týmů (států)

9:30 Slavnostní zahájení “Sestry v Riu”

9:45 – 12:45 Dopolední sportovní blok (běh s vodičem, dlouhý běh, lukostřelba)

12:45 – 15:00 Polední strečink – klidový režim s ukázkami canisterapie a fyzioterapie

15:00 – 18 :00 Odpolední sportovní blok (přetahování lanem, boccia, skok daleký)

18:00 – 18:30 Vyhlášení výsledků, ukončení sportovní části

18:30 – 21:00 Večerní koncert – kapely Curlies a Running Sushi

21:00 Finálový ohňostroj, ukončení akce

Během celé akce si bude možno zakoupit občerstvení a drobné upomínkové předměty, výtěžek bude použit na podporu aktivit Klubu Sestry v sukni. Vstup i doprovodný program je zdarma.

Sportovní týmy

Sportovní den je určen pro sportovní družstva o počtu 6-8 členů nad 15 let věku. Týmy mohou být tvořeny spolužáky jedné třídy/školy, nebo jinou zájmovou skupinou. Všechny týmy se musí registrovat v PŘIHLAŠOVACÍM FORMULÁŘI (nejpozději do 31.5., každý nahlášený tým následně obdrží emailem detailní propozice).

Odkaz do Google Map vám pomůže se k nám dostat.

vlajka