Jak se zapojit


Chtěli byste se zapojit, ale nevíte, jaké jsou možnosti? Níže naleznete soupis příležitostí, jak můžete přiložit ruku k dílu.

Záleží jen na Vás, zda nás chcete podpořit finančně, materiálně či osobní asistencí na z našich akcí. Budeme rádi za každou pomoc.

Bazárky

Naše organizace pořádá několikrát do roka bazárky oblečení, kde prodáváme neotřelé i praktické kousky z druhé ruky. Přijďte si pořídit něco hezkého na sebe, podpořit nás peněžně a nebo nám doneste k prodeji vaše oblečení. Sledujte nás na Facebooku, kam přidáváme tyto události.

Benefice 

Každý rok pořádáme benefiční představení se zábavným programem a aukcí uměleckých předmětů. Přijďte se pobavit s námi, už koupí vstupenky nás podpoříte, můžete nám také věnovat dílo do aukce a samozřejmě nás podpořit zakoupením některého hodnotného předmětu přímo.

Dobrovolník

Pokud máte zájem přidat se k naší dobrovolné činnosti a stát se osobním asistentem, napište nám na prihlaska@sestryvsukni.cz

Sponzoring

Vyrábíte produkty, které by usnadnily naše aktivity? Chcete přispět peněžně? Chcete někomu udělat radost, abyste ji mohli mít také? Ozvěte se na info@sestryvsukni.cz nebo nám pošlete peněžní dar na náš transparentní účet 2600807333/2010.

Za každou formu podpory jsme vděční!