Pro veřejnost


Bazárky – oblečení z druhé ruky, protože tu první si tisknete s přáteli. Jsme lidé. Lidé si chtějí povídat. Lidé se chtějí bavit. Lidé se oblékají. Proto je bazárek ideálním místem pro splnění všech očekávání. Jako bonus mohou vystoupit například Stře.L.I. se svou improvizační show.

Benefice – v divadle a s aukcí uměleckých předmětů byla od roku 2008 pravidelně pořádána v žižkovském divadle Járy Cimrmana. S benefičními aktivitami jsme započali, když jsem zjistili: 1) že dotace Ministerstva zdravotnictví není všepokrývající, 2) že se nám nechce zvyšovat účastnické poplatky a 3) že nám chybí příležitost potkat se se svými přáteli a umožnit jim mít stejně jako my hřejivý pocit z užitečné pomoci. Divadelní podporou nás zatím poctili Buchty a Loutky, RIYO, Bratři v tricku,  Circle Cirkus, Nakafráno, KALD DAMU a Ztracená existence. Akce většinou nekončí se zavřením divadla, ale přesunuje se do některého dalšího „kulturního“ centra.

Sesfesty – hudební festivaly pořádané zatím dvakrát v žižkovském husitském kostele a jednou v Rock Café. Sesfesty vznikly na základě jednoduchých důvodů: naši účastníci hudbu milují, asistenti a vedoucí taky milují hudbu, naši kamarádi taky milují hudbu, ptát se hudebníků by bylo zbytečné, no a když zpoplatníme vstup, tak nám to vydělá třeba na výlet do Aquacentra. Zatím jsme na Sesfestu mohli slyšet například: Curlies, Hentai Corporation, Jolly Joker, Running Sushi, Vladivosjko, Peter Pan Complex, Reggae Kings, Running Sushi, Blues Busters, Janis Joplin revival, Basketles, Kuba Alexa a band,  Půlnoční Marii.

Sponzoring – je dnes velmi potřebná a veřejností oblíbená forma spoluúčasti. Vyrábíte produkty, které by nám ulehčily život? Máte na účtě moc peněz? Chtěli byste nám posílat každý měsíc „něco na přilepšenou“?  Chcete někomu udělat radost, abyste ji mohly mít také? Ozvěte se na info@sestryvsukni.cz nebo si aspoň poznamenejte náš transparentní účet: 2600807333/2010.